Skip to main content

Sinds mei 2022 hebben we wederom een samenwerkingsovereenkomst afgesloten met Balans Fysiotherapie & Fitness. Zoals sommigen wel weten, was deze samenwerking ook al in 2017. Helaas door omstandigheden is het eredivisie handbal in Dalfsen stop gezet. Wij kijken hier met een goed gevoel op terug. Mede daarom is Balans Fysiotherapie & Fitness nu weer verantwoordelijk voor de fysiotherapeutische zorg van de vereniging.

Niels Wiersma is vanaf dit seizoen elke dinsdagavond om 18.30 uur aanwezig voor een inloop spreekuur. Aansluitend een blessure preventieve training voor Dames 1 en B1. Daarnaast kan je Niels één keer per maand in de Trefkoele Plus zien bij een thuiswedstrijd.

Naast de begeleiding van Dames 1 en B1 staat Balans Fysiotherapie & Fitness ook klaar voor de rest van de vereniging voor blessures en vragen. Zij streven er naar dat alle sporters zo spoedig mogelijk geholpen worden en de beste zorg krijgen.