uitslagen dag 2, “Automatiseringshuis Vechtdal Handbaltoernooi”

uitslagen dag 2, “Automatiseringshuis Vechtdal Handbaltoernooi”
08:45-09:05 1 Broekland C1 ABS Bathmen C1 6-7
09:05-09:25 1 Heeten C1 HVZ Vivendi C1 2-3
09:25-09:45 1 SV Westfriezen C1 ABS Bathmen C1 6-6
09:45-10:05 1 HVZ Vivendi C1 Broekland C1 11-5
10:05-10:25 1 SV Westfriezen C1 Heeten C1 5-0
10:25-10:45 1 ABS Bathmen C1 HVZ Vivendi C1 4-8
10:45-11:05 1 Broekland C1 SV Westfriezen C1 6-19
11:05-11:25 1 ABS Bathmen C1 Heeten C1 8-5
11:25-11:45 1 HVZ Vivendi C1 SV Westfriezen C1 6-8
11:45-12:05 1 Heeten C1 Broekland C1 6-3
08:45-09:05 2 SV Dalfsen C2 HV Dynamiek C1 2-2
09:05-09:25 2 WHC Hengevelde C1 Borhave C2 9-8
09:25-09:45 2 Pacelli C1 HV Dynamiek C1 3-7
09:45-10:05 2 Borhave C2 SV Dalfsen C2 4-1
10:05-10:25 2 Pacelli C1 WHC Hengevelde C1 5-8
10:25-10:45 2 HV Dynamiek C1 Borhave C2 5-8
10:45-11:05 2 SV Dalfsen C2 Pacelli C1 8-0
11:05-11:25 2 HV Dynamiek C1 WHC Hengevelde C1 1-11
11:25-11:45 2 Borhave C2 Pacelli C1 12-7
11:45-12:05 2 WHC Hengevelde C1 SV Dalfsen C2 8-3
12:05-12:25 1 SV Zeeburg B2 Borhave B1 4-6
12:25-12:45 1 Dalfsen B1 Stevo B1 5-5
12:45-13:05 1 Broekland B1 Borhave B1 7-9
13:05-13:25 1 Stevo B1 SV Zeeburg B2 4-5
13:25-13:45 1 Broekland B1 Dalfsen B1 6-2
13:45-14:05 1 Borhave B1 Stevo B1 7-5
14:05-14:25 1 SV Zeeburg B2 Broekland B1 6-10
14:25-14:45 1 Borhave B1 Dalfsen B1 7-8
14:45-15:05 1 Stevo B1 Broekland B1 10-4
15:05-15:25 1 Dalfsen B1 SV Zeeburg B2 9-4
12:05-12:25 2 SV Dalfsen C1 Borhave C1 6-5
12:25-12:45 2 DG&L C1 Losser C1 6-9
12:45-13:05 2 E en O C1 Borhave C1 6-6
13:05-13:25 2 Losser C1 SV Dalfsen C1 8-4
13:25-13:45 2 E en O C1 DG&L C1 7-5
13:45-14:05 2 Borhave C1 Losser C1 6-7
14:05-14:25 2 SV Dalfsen C1 E en O C1 8-6
14:25-14:45 2 Borhave C1 DG&L C1 7-7
14:45-15:05 2 Losser C1 E en O C1 4-5
15:05-15:25 2 DG&L C1 SV Dalfsen C1 3-8
15:25-15:45 1 Dalfsen A1 Broekland A1 9-6
15:45-16:0511 1 Kwiek A2 Stevo A1 4-12
16:05-16:25 1 Borhave A1 Broekland A1 11-3
16:25-16:45 1 Stevo A1 Dalfsen A1 15-11
16:45-17:05 1 Borhave A1 Kwiek A2 14-8
17:05-17:25 1 Broekland A1 Stevo A1 7-12
17:25-17:45 1 Dalfsen A1 Borhave A1 8-8
17:45-18:05 1 Broekland A1 Kwiek A2 7-11
18:05-18:25 1 Stevo A1 Borhave A1 11-15
18:25-18:45 1 Kwiek A2 Dalfsen A1 9-6
15:25-15:45 2 SDOL B2 Pacelli B1 9-4
15:45-16:05 2 Dalfsen B2 HHZD B1 3-0
16:05-16:25 2 HV Zwolle B1 Pacelli B1 2-6
16:25-16:45 2 HHZD B1 SDOL B2 2-7
16:45-17:05 2 HV Zwolle B1 Dalfsen B2 0-9
17:05-17:25 2 Pacelli B1 HHZD B1 7-4
17:25-17:45 2 SDOL B2 HV Zwolle B1 10-0
17:45-18:05 2 Pacelli B1 Dalfsen B2 2-4
18:05-18:25 2 HHZD B1 HV Zwolle B1 7-3
18:25-18:45 2 Dalfsen B2 SDOL B2 3-7