uitslagen dag 1 “Automatiseringshuis Vechtdal Handbaltoernooi!

wedstrijden 08.30 - 11.50

08:30-08:50 1 Dalfsen D1 Wijhe D1 10-4
08:50-09:10 1 HHZD D1 Heeten D1 4-10
09:10-09:30 1 Houten D1 Wijhe D1 13-10
09:30-09:50 1 Heeten D1 Dalfsen D1 8-12
09:50-10:10 1 Houten D1 HHZD D1 6-3
10:10-10:30 1 Wijhe D1 Heeten D1 6-10
10:30-10:50 1 Dalfsen D1 Houten D1 8-6
10:50-11:10 1 Wijhe D1 HHZD D1 8-5
11:10-11:30 1 Heeten D1 Houten D1 16-10
11:30-11:50 1 HHZD D1 Dalfsen D1 4-13
08:30-08:50 2 Dalfsen E3 Achilles E2/E3 6-3
08:50-09:10 2 Kwiek E5 Dalfsen E4 9-5
09:10-09:30 2 Pacelli E2 Achilles E2/E3 1-9
09:30-09:50 2 Dalfsen E4 Dalfsen E3 2-14
09:50-10:10 2 Pacelli E2 Kwiek E5 2-4
10:10-10:30 2 Achilles E2/E3 Dalfsen E4 13-4
10:30-10:50 2 Dalfsen E3 Pacelli E2 8-1
10:50-11:10 2 Achilles E2/E3 Kwiek E5 7-3
11:10-11:30 2 Dalfsen E4 Pacelli E2 3-2
11:30-11:50 2 Kwiek E5 Dalfsen E3 4-9

wedstrijden 11.50 - 15.10

11:50-12:10 1 Broekland D2 Kwiek D3 11-6
12:10-12:30 1 Dalfsen D2 Borhave D2 6-7
12:30-12:50 1 Pacelli D2 Kwiek D3 7-5
12:50-13:10 1 Borhave D2 Broekland D2 2-9
13:10-13:30 1 Pacelli D2 Dalfsen D2 6-7
13:30-13:50 1 Kwiek D3 Borhave D2 2-5
13:50-14:10 1 Broekland D2 Pacelli D2 11-1
14:10-14:30 1 Kwiek D3 Dalfsen D2 3-7
14:30-14:50 1 Borhave D2 Pacelli D2 4-3
14:50-15:10 1 Dalfsen D2 Broekland D2 5-4
11:50-12:10 2 Dalfsen E1 Kwiek E2 15-3
12:10-12:30 2 Pacelli E1 Dalfsen E2 12-7
12:30-12:50 2 Leidsche Rijn E1/E3 Kwiek E2 4-2
12:50-13:10 2 Dalfsen E2 Dalfsen E1 7-18
13:10-13:30 2 Leidsche Rijn E1/E3 Pacelli E1 6-2
13:30-13:50 2 Kwiek E2 Dalfsen E2 16-8
13:50-14:10 2 Dalfsen E1 Leidsche Rijn E1/E3 7-7
14:10-14:30 2 Kwiek E2 Pacelli E1 6-6
14:30-14:50 2 Dalfsen E2 Leidsche Rijn E1/E3 7-17
14:50-15:10 2 Pacelli E1 Dalfsen E1 2-13

wedstrijden 15.10 - 18.30

15:10-15:30 1 Dalfsen C3 Stevo C3 5-3
15:30-15:50 1 HVZ Vivendi C2 Overwetering C2 3-5
15:50-16:10 1 HV Langeveen C1 Stevo C3 7-1
16:10-16:30 1 Overwetering C2 Dalfsen C3 4-5
16:30-16:50 1 HV Langeveen C1 HVZ Vivendi C2 8-3
16:50-17:10 1 Stevo C3 Overwetering C2 2-5
17:10-17:30 1 Dalfsen C3 HV Langeveen C1 3-10
17:30-17:50 1 Stevo C3 HVZ Vivendi C2 3-4
17:50-18:10 1 Overwetering C2 HV Langeveen C1 8-10
18:10-18:30 1 HVZ Vivendi C2 Dalfsen C3 2-3
15:10-15:30 2 Borhave D1 Broekland D1 4-5
15:30-15:50 2 Overwetering D1 HHZD D2 9-0
15:50-16:10 2 HV Kwiek D2 Broekland D1 8-6
16:10-16:30 2 HHZD D2 Borhave D1 2-8
16:30-16:50 2 HV Kwiek D2 Overwetering D1 5-4
16:50-17:10 2 Broekland D1 HHZD D2 6-2
17:10-17:30 2 Borhave D1 HV Kwiek D2 4-7
17:30-17:50 2 Broekland D1 Overwetering D1 5-1
17:50-18:10 2 HHZD D2 HV Kwiek D2 2-8
18:10-18:30 2 Overwetering D1 Borhave D1 5-6